Petrouem Istanbul Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı logo

TR EN

Rekor Katılıma Rekor Ziyaretçi / 2017

2 yılda bir gerçekleştirilen Avrupa ve Asya’nın en büyük enerji fuarı PETROLEUM ISTANBUL 2017 ve GAS & POWER NETWORK 2017 Fuarları büyük bir başarı ile sonuçlandı.

  • Türkiye enerji sektörünün düzenleyici bağımsız kurumu EPDK, Başkan’ından uzmanına kadar yaklaşık 60 kişilik bir heyetle Fuarı onurlandırdı. EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’ın yanı sıra İkinci Başkan Ümit Kayrak, Kurul Üyeleri Zekeriya Gökşenli, Ahmet Çağrı Çiçek, İbrahim Tan, Başkan Yardımcısı Hamdi Bildirici Fuarı ziyaret eden isimler arasındaydı.
  • 250’yi aşkın firmanın yaklaşık 800 markayla katıldığı fuarlarda enerji sektörü tüm kesimleriyle bir araya gelerek hem büyük bir aile tablosu çizdi hem de son derece başarılı geçen bir organizasyonla moral depolama fırsatı buldu.
  • Petroleum Istanbul 2017 ve Gas & Power Network 2017 Fuarlarını açık kaldığı 4 gün boyunca 4.151’i yabancı olmak üzere toplam 29.650 kişi ziyaret etti. Tamamı kayıt edilerek turnikelerden giriş yapan bu ziyaretçilerin yanı sıra, VIP girişleri, toplu heyet girişleri ve katılımcı firma temsilcileri ile birlikte toplam rakam 35.000’i geçti. Etiyopya'dan Almanya’ya Tayvan’dan Kanada’ya 39 farklı ülkeden yabancı ziyaretçiler Fuara renk kattı.
  • Ulusal ve uluslararası dev markaların katıldığı fuarda firmalar, ürün ve hizmetlerini tüketici ve müşterilerinin beğenisine sunarken, son derece önemli iş bağlantıları da gerçekleştirdiler.